Сума двох чисел дорівнює 237 а різниця 15 знайди ці числа срочно!!


Ответы на вопрос

Отвечает Арутюнян Александр.

Позначимо ці числа як x та y. За умовою задачі, ми маємо такі рівності:

x + y = 237 (1) x - y = 15 (2)

Щоб знайти x та y, можемо вирішити цю систему рівнянь методом додавання. Додамо рівняння (1) та (2):

x + y + x - y = 237 + 15 2x = 252 x = 126

Тепер, застосовуючи знайдене значення x у рівнянні (1), ми можемо знайти y:

126 + y = 237 y = 237 - 126 y = 111

Отже, перше число дорівнює 126, а друге число дорівнює 111.