Із двох міст, відстань між якими дорівнює 106,2 км, одночасно назустріч один одному виїхали два

мотоциклісти. Швидкість першого мотоцикліста дорівнює 62,5 км/год, а швидкість другого - 58,5 км/год. Якою буде відстань між мотоциклістами через 0,6 години після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Приходько София.

Ответ:

33,6

Пошаговое объяснение:

1) 121 * 0,6 = 72,6 (км) - проїдуть мотоциклісты за 0,6 годин назустріч один одному;

2) 106,2 - 72,6 = 33,6 (км) - відстань між мотоциклістами через 0,6 годин після виїзду.

106,2 - (62,5 + 58,5) * 0,6 = 33,6

Вiдповiдь: 33,6 км - вiдстань мiж мотоциклiстами через 0,6 год пiсля виїзду.