1 ділянку шляху корабель подолає за 3 години другу за 5 годин зі швидкістю 56 км год яка швидкість

була у корабля на першій ділянці шляху якщо його середня швидкість на двох ділянках була 58 4 км год

Ответы на вопрос

Отвечает Кутя Виктория.

Ответ:

Все в поясненні

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість корабля на першій ділянці шляху дорівнює V1 км/год. Тоді швидкість на другій ділянці шляху дорівнює V2 = 56 км/год.

За формулою шлях = швидкість × час, відстань, що корабель подолав на першій ділянці, дорівнює D1 = V1 × 3 км. А відстань, яку він подолав на другій ділянці, дорівнює D2 = V2 × 5 км.

За умовою задачі середня швидкість корабля на двох ділянках була 58,4 км/год:

(D1 + D2) / (3 + 5) = 58.4

Підставляємо D1 і D2:

(V1 × 3 + 56 × 5) / 8 = 58.4

Розв'язуємо рівняння відносно V1:

V1 = (8 × 58.4 - 56 × 5) / 3

Отже, V1 = 64 км/год.

Отже, швидкість корабля на першій ділянці шляху була 64 км/год.