Обчисліть об'єм циліндра з радіусом r = 5 см і висотою h = 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Шишка-Романова Марья.

Ответ:

V = πr^2h

V = π(5^2)(10)

V = 250π см^3

Отвечает Шакурова Камила.

Ответ:

785 см³

Пошаговое объяснение:

r = 5 см

h = 10 см

V = ? см³

V = πr²h

V = 3,14 * 5² * 10 = 3,14 * 25 * 10 = 785 см³