Розвяжіть рівняння -3(5x-4)+2(x+4)=-6


Ответы на вопрос

Отвечает Дусь Олексій.

Відповідь: -3(5x-4)+2(x+4)=-6

-15x+12+2x+8=-6

-13x+20=-6

-13x=-6-20

-13x=-26

x=2