Зведи подібні доданки:2y-3y7b+2b-3b


Ответы на вопрос

Отвечает Белецкая Ангелина.

Ответ:

1) -х

2)6b

Пошаговое объяснение:

Отвечает Мельникова Евгения.

Ответ:

2y - 3y = -y

7b + 2b - 3b = 6b

Таким чином, після скорочення подібних доданків, отримаємо:

2y - 3y = -y

7b + 2b - 3b = 6b

Отже, відповідь: -y і 6b.4

Пошаговое объяснение: