туристи пройшли 5/9 маршруту і ще 10 км . їм залишилося пройти 2/9 маршруту . знайдіть довжину

всього маршруту

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Женя.

Ответ:

 \frac{5}{9} x + 10 =  \frac{7}{9} x \\  \frac{2}{9} x = 10 \\ 2x = 90 \\ x = 45 \: km

Отвечает Павлович Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение: