Розподільну властивість множення буквеним виразом можна подати так: ab +ac = ba + ca (a + b)c = ac

+ bc (ab)c = a(bc) МАКСИМАЛЬНО БЫСТРО ОТВЕТЬТЕ ПОЖАЛУЙСТА!ДАЮ 20 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Яна.

Рівняння типу ab + ac = ba + ca, a + b) c = ac + BC, (ab)c = a(b c) називаються рівняннями з перестановкою множників.

У цих рівняннях ліві і праві частини виходять з одних і тих же множників шляхом перестановки.

Так, в рівнянні AB +ac = ba + ca ліву частину отримують множенням a на b, а праву частину – множенням a на c, причому множники a, b і c міняються місцями.

У рівнянні A + B) C = ac + BC дужки змінюють порядок виконання дій, але не змінюють результату.

У рівнянні (a b) c = a(b c) дужки визначають порядок виконання дій, результати обчислень лівої і правої частин збігаються.

Таким чином, розглянуті рівняння ілюструють властивості комутативності додавання і множення.