Ціна 9.493 З кожною прокачкою + 17% ціни+10 метрів за кожну прокачкуТреба

10.000метрів10•1000=10000Треба прокачати 1000 разівЯка ціна буде за 1000 прокачок

Ответы на вопрос

Отвечает Жерихин Виталий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Початкова ціна: 9.493

З кожною прокачкою ціна збільшується на 17%, тому загальна ціна після 1 прокачки буде:

9.493 + 9.493*0.17 = 11.11481

Крім того, за кожну прокачку додається 10 метрів, тому для досягнення 1000 прокачок необхідно пройти 10,000 метрів, що робить усього 1000/10 = 100 прокачок.

Отже, ціна за 1000 прокачок буде:

11.11481 * 100 = 1111.481

Таким чином, ціна за 1000 прокачок буде 1111.481.