СРОЧНО!!Розв'яжіть рівняння 5(2+в)-3(2+в)=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Дима.

Почнемо з розкриття дужок:

5(2+в) - 3(2+в) = 0

10 + 5в - 6 - 3в = 0

Посортуємо та скоротимо подібні члени:

2в + 4 = 0

Віднімаємо 4 з обох сторін:

2в = -4

Ділимо на 2:

в = -2

Отже, розв'язок рівняння -2.