Середнє арифметичне трьох чисел -10. - Знайди ці числа, якщо перше число в 2,5 разів більше

третього, а друге в 0,5 рази(-ів) бiльше третього. Перше число дорівнює: Друге число дорівнює: Трете число дорівнює:​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенко Алина.

Ответ:

Пусть 2,5х = I число,

Тогда 0,5х= II число

х = III число

 \frac{2.5x + 0.5x + x}{3}  =  - 10

 \frac{4x}{3}  = 10

4x=10×3

4x=30

x=30:4

x=7,5 ( III число)

2,5×7,5=18,75(I число)

0,5×7,5=3,75(II число)

Ответ: I число=18,75, II число=3,75, III число=7,5.