територіальна громада налічує 60230 осіб 7/10 з них працездатні скільки працездатних осіб у цій

громаді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

60230 \times  \frac{7}{10}  = 42161

Ответ: у цiй громадi 42 161 працездатних осіб

Отвечает Хан Алина.

Пошаговое объяснение:

7/10 * 60230 = 7/1 * 6023 = (7 * 6023)/1 = 42161 (человек) - работоспособных