Комбінаторика (3 задачі) 1. Скількома способами можна розташувати 6 вагонів швидкісного потяга,

якщо в кожному з них перебуває різна кількість пасажирів? 2. У нову школу прийшло працювати 25 працівників. Скількома способами можна серед них обрати директора, першого та другого заступників? 3. У результаті соціологічного опитування 100 осіб було визначено, що за кандидата А проголосує 40 осіб, а за кандидата Б – решта. Скільки є варіантів обрати двох осіб для інтерв’ю з різними поглядами щодо майбутнього кандидата?

Ответы на вопрос

Отвечает Игумнов Рома.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1. 6!=720

2. С(25,3)=2300

3. С(40,1)×С(60,1)=40×60=2400