Спростити вираз 12,3у+8,4у-5,08у та знайти його значення якщо x=100


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.
12,3у+8,4у-5,08у=12,3*100+8,4*100-5,08*100=1230+840-508=2070-508=1562