МАТЕМАТИКИ СРОЧНО ДАЮ МНОГО БАЛОВ Знайдіть значення виразу | х + у | + х, якщо х = - 12,3, у =

-6,2

Ответы на вопрос

Отвечает Дунська Крістіна.

Ответ:

Підставляємо значення змінних х і у в вираз:

| х + у | + х = | (-12.3) + (-6.2) | + (-12.3)

Обчислюємо дужку в модулі:

| (-12.3) + (-6.2) | = |-18.5| = 18.5

Підставляємо отримане значення в вираз:

| х + у | + х = 18.5 + (-12.3) = 6.2

Отже, значення виразу | х + у | + х при х = -12.3 та у = -6.2 дорівнює 6.2.

Отвечает Нурсултанова Диляра.

Ответ:

6,2

Пошаговое объяснение:

х = -12,3; у = -6,2

|х + у| + х = |-12,3 + (-6,2)| + (-12,3) =

|-12,3 - 6,2| - 12,3 = |-18,5| - 12,3 = 18,5 - 12,3 = 6,2