Чому дорівнює значення виразу 1,7x - (0,2x + 2y) якщо 4y - 3x = 6


Ответы на вопрос

Отвечает Куга Диана.

За допомогою даного рівняння можна виразити одну змінну через іншу:

4y - 3x = 6

4y = 3x + 6

y = (3/4)x + (6/4)

y = (3/4)x + (3/2)

Тепер можна підставити отримане значення y у вираз і спростити його:

1,7x - (0,2x + 2y)

1,7x - 0,2x - 2(3/4)x - 2(3/2)

1,5x - 3

Отже, значення виразу 1,7x - (0,2x + 2y) дорівнює 1,5x - 3, якщо 4y - 3x = 6.

Отвечает Кагиров Арсен.

За допомогою даного рівняння можна виразити одну змінну через іншу:

4y - 3x = 6

4y = 3x + 6

y = (3/4)x + (6/4)

y = (3/4)x + (3/2)

Тепер можна підставити отримане значення y у вираз і спростити його:

1,7x - (0,2x + 2y)

1,7x - 0,2x - 2(3/4)x - 2(3/2)

1,5x - 3

Отже, значення виразу 1,7x - (0,2x + 2y) дорівнює 1,5x - 3, якщо 4y - 3x = 6.