Розв'яжіть рiвняння 7x - 3 = 2x +7 Запишіть усі етапи розв'язування рівняння​


Ответы на вопрос

Отвечает Перекопская Алёна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:


Отвечает Вишнёвская Динара.

Пошаговое объяснение:

7x - 2x = 7 + 3 \\ 5x = 7 + 3 \\ 5x = 10 \\ x = 2 >