Пасажирський та вантажний потяги рухалися назустріч один одному і зустрілися через 4 год 30 хв.

Відстань, яку подолали потяги, дорівнює 540 км. Знайдіть швидкість вантажного потяга (у км/год), якщо швидкість пасажирського на 8 км/год більша за швидкість вантажного? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Епифанцева Алиса.

Ответ:

56 км/ч

Пошаговое объяснение:

4 ч 30 мин = 4,5 часа

Скорость грузового поезда = х км/ч

Скорость пассажирского поезда = х + 8 км/ч

(х + х + 8) * 4,5 = 540

(2х + 8) * 4,5 = 540

9х + 36 = 540

9х = 540 - 36

9х = 504

х = 504 : 9

х = 56

Скорость грузового поезда = (х) = 56 км/ч

Скорость пассажирского поезда = (х + 8) = 56 + 8 = 64 км/ч