Срочно Обчисліть масу солі, яка утворюється внаслідок взаємодії 148 г кальцій гідроксиду

хлоридною кислотою. Виконайте відповідні розрахунки

Ответы на вопрос

Отвечает Крысюк Михаил.

Дано:

m(Ca(OH)2) = 148 г

Найти:

m(CaCl2) - ?

Решение:

Ca(OH)2 + 2HCl => CaCl2 + 2H2O

n=m/M

n(Ca(OH)2) = 148/74 = 2 моль

n(CaCl2) = n(Ca(OH)2) = 2 моль

m(CaCl2) = 2 × M(CaCl2) = 2 × 111 = 222 г

Ответ: 222 г