СРОЧНО!!!Троє робітників виготовили 350 деталей. Перший робітник виготовив 60% усіх деталей, а

другий - на 10 деталей менше, ніж третій. Скільки деталей виготовив другий робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Есьман Настёна.

Відповідь:

Позначимо кількість деталей, яку виготовив другий робітник, як x. Тоді третій робітник виготовив (x + 10) деталей.

За умовою, перший робітник виготовив 60% усіх деталей, тому:

0.6 * 350 = 210

Залишається 140 деталей, які виготовили другий та третій робітники разом:

x + (x + 10) = 2x + 10

Отже, маємо рівняння:

2x + 10 = 140

Розв'язуємо його:

2x = 130

x = 65

Таким чином, другий робітник виготовив 65 деталей.

Покрокове пояснення:

Отвечает Подгайная Женя.

3: 210+65+75=350; 350=350