Ширина дороги 8 метрів. Пішохід переходить дорогу зі швидкістю 2 м/с. На якій відстані від пішохода

повинна перебувати машина, яка рухається зі швидкістю 15 м/с, щоб пішохід встиг безпечно перейти дорогу? ПОМОГИТЕ ПРОШУ, МНЕ СРОЧНО НАДО​

Ответы на вопрос

Отвечает Проскурина Полина.

Ответ: 8/2=4(с) - потрібно щоб пішохід перейшов дорогу

15*4=60(м) - відстань від пішохода до машини

Відповідь: щоб пішохід встиг безпечно перейти дорогу машина повинна бути на відстані 60м від пішохода.

Пошаговое объяснение: вроде так, поставь пж коронку.