3/17 ? 3/104/25 ? 4/25 СРАВНИТЕ, СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Андрей.

Для порівняння двох дробів потрібно перевести їх до спільного знаменника.

Для дробів 3/17 і 3/10 можна взяти спільний знаменник, який буде рівний 170. Потім:

3/17 = (3 * 10) / (17 * 10) = 30/170 3/10 = (3 * 17) / (10 * 17) = 51/170

Отже, можна побачити, що 3/10 більше за 3/17.

Для дробу 4/25 немає необхідності переводити до спільного знаменника, оскільки він уже знаходиться в найпростішій формі. Тому можна сказати, що 4/25 дорівнює 4/25, і порівняння з іншим дробом не потрібне.

Отвечает Nurbegern Nugalam.

Ответ:

3\17>3/10

4/25=4/25

Пошаговое объяснение:

сделай плиз лучшим ответом