Від деякого числа відняли його 1/5 і в результаті отримали 25,6. Знайди це число​


Ответы на вопрос

Отвечает Тургингалиева Ару.
Вотттт это правильно мне поставили 12

Отвечает Галыго Настя.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

Нехай шукане число позначено як х. За умовою задачі, ми знаємо, що:

х - 1/5 х = 25,6

Складаємо ліву частину рівняння:

4/5 х = 25,6

х = 25,6 / (4/5) = 25,6 * (5/4) = 32

Отже, шукане число дорівнює 32.