Визначити другу сторону прямокутника якщо одна сторона дорівнює 6 см, а периметр дорівнює 24 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Горелова Екатерина.

Позначимо другу сторону прямокутника як x.

24 = 2(6 + x)

24 = 12 + 2x

12 = 2x

x = 6 см.

Отже, друга сторона прямокутника також дорівнює 6 см.

Отвечает Бекболатова Айзере.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Друга сторона прямокутника дорівнює (24 - 2*6) см = 12 см.