Маса собаки 10 кг,а теля на 40 кг важче.Яка маса чотирьох таких телят?Зміни маси обох тварин

так,щоб відповідь не змінилася.

Ответы на вопрос

Отвечает Репников Андрей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:шукаємо масу теля: 1)10+40=50(кг) шукаємо масу 4 телят: 2)50*4=200. Змінюємо масу: 5 та 45; 7 та 43; 12 та 38; 15 та 35 і тп