Довжина прямокутника в 3 рази більша ніж ширина, а периметр дорівнює 120 см. Знайдіть ширину

прямокутника. (НАКРЕСЛІТЬ В ЗОШИТ ПРЯМОКУТНИК) СКОРОЧЕНИЙ ЗАПИС ТА НЕХАЙ!

Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Иван.

Ответ:

45 см

Пошаговое объяснение:

Дано:

ширина - х

длинна - 3х

Найти

Ширина

Решение

1) (х+3х)×2=120

4х×2=120

4х=60

х=60:4=15

2) 15×3=45см