Задача: Легковий автомобіль подолав відстань від пункту А до пункту В за 4 години, а вантажний цю ж

саму відстань - за 6 годин. Яку відстань подолали автомобілі, якщо швидкість легкового автомобіля на 30 км /год більша, ніж швидкість вантажного? пжпжпжпжжжп

Ответы на вопрос

Отвечает Алимов Артёмка.

Відповідь:

360 км

Покрокове пояснення:

нехай xкм/год — швидкість вантажного автомобіля тоді швидкість легкового x+30км/год тоді час легкового 4(x+30) а вантажного 6x км/год. Маємо рівняння:

4(x+30)=6x

4х+120=6х

4х-6х=-120

-2х= -120

х= -120:(-2)

х=60 км/год — швидкість вантажного автомобіля.

Отже швидкість вантажного автомобіля 60 км/год тоді відстань між пунктами A і B 60•6=360 км

Відповідь 360 км.