Швидкість легкового автомобіля на 34 км/год більша, ніж вантажного, тому вже за 3 години легковий

автомобіль проїхав на 10 км більше, ніж вантажний за 5 годин. Знайдіть швидкість (у км/год) легкового автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Даровских Костя.

Ответ:

10×5=50

34×3=102

102+50=152