Розв'яжи задачу. Квадрат і прямокутник мають рівні периметри. Одна сторона прямокутника 10 см, а

площа — 200 см². Знайди площу квадрата.​

Ответы на вопрос

Отвечает Баттхёртов Мухаммед.

Ответ:

225

Пошаговое объяснение:

200:10=20

(20+10)×2=60

60:4=15

15×15=225

Отвечает Лаптев Владимир.
S(прямокутника) = a*b =>
10*b = 200
b = 20 (см)
P(прямокутника) = 2(a + b)
P = 2(10 + 20) = 60
P (прямокутника) = P (квадрата) = 60 см
P(квадрата) = 4a
4a = 60;
a = 15 см.
S(квадрата) = a*a
S= 15*15 = 225 см^2
ответ: 225см^2 (см в квадрате)