Перші 3 години автомобіль їхав зі швидкістю 60 км/год,а наступні 4 год його швидкість збільшилася

на 10 км/год.Скільки кілометрів залишилось подолати автомобілю, якщо увесь шлях селадає 520 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Лепешков Влад.

Ответ:330км

60*2=120км

60+10=70км/год

70*3=210 км

120+210=330 км

Пошаговое объяснение: