Знайдіть середнє арифметичне чисел 3,9; 9,18; і 15,8; Яка відповідь допоможіть будь ласка!


Ответы на вопрос

Отвечает Ошубей Рома.

Ответ:

1) (3+9)/2 = 6

2)(9+18)/2 = 13.5

3) (15+8)/2 = 11.5

Познач як найкращу відповідь будь-ласка.

Отвечает Гриневич Алёна.

Ответ:

9,6

Пошаговое объяснение:

Напевно так!

3,9+9,18+15,8=28,88/3=9,6