Помогите Задача Велосипедист був у дорозі 6 год і їхав з швидкістю 12 км/год, а мотоцикл 2 год із

швидкістю 45 км/год.Яку відстань вони проїхали разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Кривошеева Дарья.

Покрокове пояснення:1)6×12=72(км)велосипед    2)45×2=90(км)мотоцикл   3)90+72=162(км)проїхали разразом велосипед і мотоцикл

Отвечает Синицький Антон.
162 км ответ на фотоооооо