Допоможіть!!! :_( Запиши всі дроби виду 1, abc в порядку зростання, де а, b i с приймають

значення 4, 6 і 8 (цифри не повторюються). Якщо правильно виконаєш завдан- ня, добуток третього від початку дробу й числа 1 000 покаже рік заснування Королівського палацу в Ам- стердамі

Ответы на вопрос

Отвечает Турсынгалиев Рауан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

468

486

684

648

846

864

Потім для кожної комбінації можна записати відповідний дріб у вигляді 1/abc.

1/468 = 0.00213675213...

1/486 = 0.00205761317...

1/684 = 0.00146198830...

1/648 = 0.00154320987...

1/846 = 0.00118203309...

1/864 = 0.00115740740...

Тепер потрібно відсортувати ці дроби в порядку зростання:

1/864 < 1/846 < 1/684 < 1/648 < 1/486 < 1/468