Срочна При якому x значення виразів 9-4x та 3x-40 будуть рівними


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Алина.
Складемо рівняння
9-4х=3х-40
-4х-3х=-40-9
-7х=-49
х=-49:(-7)
х=7