Помогите пожалуйста! Обчисліть масову частку солі у розчині , якщо розчинили 20г солі у 120 г води.


Ответы на вопрос

Отвечает Титова Вероника.

Дано:

m(солі) = 20 г

m(води) = 120 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(солі) = m(солі) + m(води) = 20 + 120 = 140 г;

2) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 20 * 100% / 140 = 14,3%.

Відповідь: Масова частка солі становить 14,3%.