З двох міст одночасно на зустріч один одному вийхали Автобус і Автомабілі швидкість Автобуса 55

км/год а швидкість Автомабілі 60 км /год через 3 години вони зустрілися яка витстані між містами

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Ответ:

55×3=165(км/год)

60×3=180(км/год)

180-165=15(км)вони зустрілися