3. Середнє арифметичне двох чисел, одне з яких у 5 разів більше за друге, дорівнює 15,6. Знайдіть

ці числа.Допоможіть будь ласка 20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Марвин Юрий.

Ответ:

Ми знаємо, що середнє арифметичне число цих чисел дорівнює 15,6, тому ми можемо записати наступне рівень:

(х + 5х) / 2 = 15,6

Розв’язавши це рівняння, виготовимо:

6х / 2 = 15,6

3х = 15,6

х = 5,2

Тому менше число дорівнює 5,2, а більше число дорівнює 5 * 5,2 = 26.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Вайс Ангелина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Позначимо менше число за x. Тоді більше число дорівнює 5x.

Середнє арифметичне двох чисел:

(x + 5x) / 2 = 3x3x = 15.6x = 5.2

Тоді більше число:

5x = 5 * 5.2 = 26

Отже, менше число дорівнює 5.2, а більше - 26.