1.Яке рівняння має безліч коренів а)2(x+1)=3x+4 б)20x-5=10(2х-0,5)в)4x=24+x г)4(x-3)=x+6

2.знайдіть суму коренів рівняннь 9-4x=3x-40 та 4(x-3)=х+6 а)31 б)13 в)23. г)32 3. При якому а рiвняння (х-2)-2х-а матиме корінь число 4? Відповідь:Допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чунтолов Олег.

Ответ:

a) 2(x+1) = 3x+4 розкриваємо дужки: 2x+2 = 3x+4, переносимо все, що містить х, на один бік, а все інше - на інший: 2 = x+4, x = -2

б) 20x-5 = 10(2х-0,5) розкриваємо дужки: 20x-5 = 20x-5, отримуємо тотожність, яка виконується при будь-якому х, тому безліч коренів

в) 4x = 24+x переносимо все, що містить х, на один бік, а все інше - на інший: 3x = 24, x = 8

г) 4(x-3) = x+6 розкриваємо дужки: 4x-12 = x+6, переносимо все, що містить х, на один бік, а все інше - на інший: 3x = 18, x = 6

Отвечает Скрябина Настя.

Ответ:

Пошаговое а) 2(x+1) = 3x+4 має безліч коренів, оскільки обидві частини рівняння співпадають, і воно є тотожним.б) 20x-5 = 10(2x-0,5) має один корінь, оскільки може бути спрощено до рівняння 20x-5 = 20x-5, яке має однакові коефіцієнти при x.в) 4x = 24+x має один корінь, оскільки може бути спрощено до рівняння 3x = 24, яке має один корінь x = 8.г) 4(x-3) = x+6 має один корінь, оскільки може бути спрощено до рівняння 4x-12 = x+6, яке має однакові коефіцієнти при x.Сума коренів рівнянь 9-4x = 3x-40 та 4(x-3) = x+6:а) 31: Знайдемо корені першого рівняння: 9-4x = 3x-40 => 7x = 49 => x = 7. Знайдемо корені другого рівняння: 4(x-3) = x+6 => 4x-12 = x+6 => 3x = 18 => x = 6. Сума коренів 7+6 = 13.б) 13: Знайдемо корені першого рівняння: 9-4x = 3x-40 => 7x = 49 => x = 7. Знайдемо корені другого рівняння: 4(x-3) = x+6 => 4x-12 = x+6 => 3x = 18 => x = 6. Сума коренів 7+6 = 13.в) 23: Знайдемо корені першого рівняння: 9-4x = 3x-40 => 7x = 49 => x = 7. Знайдемо корені другого рівняння: 4(x-3) = x+6 => 4x-12 = x+6 => 3x = 18 => x = 6. Сума коренів 7+6 = 13.г) 32: Знайдемо корені першого рівняння: 9-4x = 3x-40 => 7x = 49 => x = 7. Знайдемо корені другого рівняння: 4(x-3) = x+6 => 4x-12 = x+6 => 3x = 18 => x = 6