987. Знайдіть корінь рівняння: 1) 9,2 y = 3,68; ● 2) 0,3y = 0,0162; 3) y: 1,2 10,2; О TIT - 4)

3,8a+ 4,6a = 13,44; 5) b-0,872b = 32; 6) 4,9m – 0,1m = 3,84. 1Е ПОМОГИТЕЕЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Ответ:

1)y = 3.68/9.2

y = 0.4

2) y = 0.0162/0.3

y = 0.054

3) не розумію що написали)

4) 8.4a = 13.44

a = 13.44/8.4

a = 1.6

5) 0.128b = 32

b = 32/0.128

b = 250

6) 4.8m = 3.84

m = 3.84/4.8

m = 0.8

Пошаговое объяснение: