F+6,1/3=2f+34/4 Якщо що це дроби


Ответы на вопрос

Отвечает Загидуллина Алиса.

Ответ:

Щоб розв'язати це рівняння, треба спочатку виконати дії з дробами та зібрати всі члени зі змінною f на одній стороні, а всі константи - на іншій. Зробимо це крок за кроком:

1. Складемо дріб 6,1/3:

f + 6,1/3 = f + 2,0333...

2. Зведемо дроби в другій половині рівняння до спільного знаменника 4:

2f + 34/4 = 2f + 8,5

3. Розкриваємо дужки та збираємо всі члени зі змінною f на одній стороні, а всі константи - на іншій:

f + 2,0333... = 2f + 8,5

f - 2f = 8,5 - 2,0333...

-f = 6,4666...

4. Переносимо мінус на другу сторону:

f = -6,4666...

Отже, розв'язком даного рівняння є f = -6,4666...