У Богдана було 39 марок. Він купив 3 пакети, по 8 марок у кожному. Всі марки Богдан наклеїв у аль-

бом, по 9 марок на кожну сторінку. Скільки сторінок альбому використав Богдан?​

Ответы на вопрос

Отвечает Низамова Эльвира.

Ответ:

Богдан купив 3 пакети по 8 марок кожен, отже він отримав 3 * 8 = 24 марки.

У нього було 39 марок, тому після покупки він залишився з 39 - 24 = 15 марками.

Богдан наклеїв по 9 марок на кожну сторінку альбому.

Отже, кількість сторінок, яку використав Богдан, дорівнює 15 / 9 = 1.67 (округляючи до найближчого цілого числа, отримаємо 2).

Таким чином, Богдан використав 2 сторінки альбому.

Отвечает Силаков Игорь.

Відповідь:

7 сторінок

Покрокове пояснення: