На скілки сума чисел 23.4 і 5.73 менша за частку чисел 73.44 і 2.4?


Ответы на вопрос

Отвечает Пенчукова Виктория.

23.4 + 5.73 = 29.13

73.44 / 2.4 = 30.6

Тепер порівняємо обидва результати:

Сума чисел 23.4 і 5.73 = 29.13

Частка чисел 73.44 і 2.4 = 30.6

Щоб знайти на скільки сума чисел менша за частку чисел, віднімемо суму від частки:

30.6 - 29.13 = 1.47

Отже, сума чисел 23.4 і 5.73 менша за частку чисел 73.44 і 2.4 на 1.47.