При якому значенні а не має коренів: (а+3)х=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Melnychenko Maks.

Можемо розв'язати це рівняння, щоб знайти значення, при якому а не має коренів.

Почнемо з розв'язання рівняння для х:

(a + 3)х = -1

х = -1 / (a + 3)

Якщо a + 3 = 0, то знаменник буде дорівнювати нулю, що не допустимо. Отже, ми повинні відкинути такий корінь.

Таким чином, ми можемо зробити висновок, що а не може бути рівним -3, оскільки в цьому випадку знаменник буде дорівнювати нулю, а значення х не буде визначено.

Отже, відповідь: а не має коренів, коли a = -3.

Отвечает Васильев Артем.

(можна корону, будь ласка)

Відповідь:

a=-3

Покрокове пояснення:

(a+3)x=-1

a+3=0

a=-3

Отже, при a=-3 рівняння (a+3)x=-1 не має розв'язків.