На першій полиці книг у 4 рази більше , ніж на другій . Після того , як з першої полицi перенесли

на другу 24 книги , на обох полицях книг стало порівну . Скільки книг було на кожнiй полиці спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Огненная Александра.

Відповідь:

24:4 = 6 (на другій)

6*4 = 24 ( на першій)

Покрокове пояснення: