Складіть рівняння дотичної до графіка функції g(x) = x² - 4x +5 в точці з абсцисою x = 1.


Ответы на вопрос

Отвечает Мартин Дженнифер.

Відповідь:

g'(x)=2x-4

g'(1)=2-4=-2

g(1)=1-4+5=2

y= -2×(x-1)+2=-2x+2+2=-2x+4