Змішали 250г 30-відсоткового сиропу і 150г 40-відсоткового. До цієї суміші додали 500г води.

Скільки відсотків цукру в отриманій суміші ? 100 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасовская Юлия.

Ответ:

Щоб визначити відсоток цукру в отриманій суміші, спочатку потрібно знайти загальну масу суміші та масу цукру у цій суміші.

Загальна маса суміші: 250 г + 150 г + 500 г = 900 г

Маса цукру в суміші: (250 г * 0.3) + (150 г * 0.4) = 75 г + 60 г = 135 г

Тепер можемо обчислити відсоток цукру в отриманій суміші:

Відсоток цукру = (маса цукру / загальна маса суміші) * 100

= (135 г / 900 г) * 100

≈ 15%

Таким чином, відсоток цукру в отриманій суміші становить близько 15%.

Пошаговое объяснение:

пожалуста