7. Розвʼяжи рівняння 7/12 x- 5/18 =2 4/9 допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Пантель Бодя.

Ответ: х=14/3

Пошаговое объяснение:

7/12 x- 5/18 =2 4/9

7/12 х - 5/18= 22/9

21х-10=88

21х=88+10

21х=98

х= 14/3