Ікс поділити на дві цілих дві п'ятнадцятих дорівнює три цілих сім восьмих відняти дві цілих

п'ятнадцять шістнадцятих

Ответы на вопрос

Отвечает Кёнигсберг Милана.

Ответ:

Давайте розпишемо дане рівняння на кожній стороні, щоб знайти значення Іксу.

Ліва сторона рівняння: Ікс поділити на дві цілих дві п'ятнадцятих.

Це можна записати у вигляді (x / (2 * 15/100)).

Права сторона рівняння: Три цілих сім восьмих відняти дві цілих п'ятнадцять шістнадцятих.

Це можна записати у вигляді (3 * 7/8 - 2 * 15/16).

Тепер перепишемо рівняння з урахуванням цих значень:

(x / (2 * 15/100)) = (3 * 7/8 - 2 * 15/16)

Розподілимо знаменники і за допомогою арифметичних операцій знайдемо значення:

(x / (30/100)) = (21/8 - 30/16)

(x / (30/100)) = (21/8 - 15/8)

(x / (30/100)) = (6/8)

Тепер виконаємо ділення:

(x * (100/30)) = (6/8)

(x * 10/3) = (6/8)

Знайдемо значення Іксу, помноживши обидві сторони на (3/10):

x = (6/8) * (3/10)

x = 18/80

x = 9/40

Отже, значення Іксу дорівнює 9/40.

Отвечает Житникова Юлия.

Відповідь:

тем кто будет отвечать

Покрокове пояснення:

х:2/15=3 7/8-2 15/16