Обчисли суми перших 5 членів геометричної прогресії, якщо b1=0,4 i q = -10. S5=


Ответы на вопрос

Отвечает Марукова Синя.

Покрокове пояснення:

\displaystyle\\b_1=0,4\ \ \ \ \ \  q=-10\ \ \ \ \ \ S_5=?\\\\S_5=0,4*\frac{(-10)^5-1}{-10-1} =0,4*\frac{-100000-1}{-11}=0,4*\frac{-100001}{-11} =3636,4.

Відровідь: S₅=3636,4.