Спостіть вираз -9у+12х-41у-17х будьласка


Ответы на вопрос

Отвечает Кропачева Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Щоб обчислити вираз, ми можемо спочатку об'єднати подібні терміни (терміни з однаковими змінними):

-9у - 41у + 12х - 17х

= (-9у - 41у) + (12х - 17х)

= -50у - 5х

Отже, вираз -9у+12х-41у-17х дорівнює -50у - 5х.

Отвечает Ибрагимова Алена.

Пошаговое объяснение:

-9у + 12х - 41у - 17х =

(12х - 17х) + (-9у - 41у) = -5х + (-50у) = -5х - 50у